Honor Magic V3 yeni özellikleriyle geliyor

Çin’in 3C yetkilisinden onay alan yeni bir Honor telefon modeli olan FCP-AN10’un resmi pazarlama adı henüz bilinmiyor. Ancak, bu cihazın yakında çıkacak olan Magic V3 katlanabilir telefon olabileceği öne sürülüyor. Daha önceki raporlar, Çin pazarının Mayıs ayında Honor 200 serisi akıllı telefonları, Haziran ayında Magic V Flip ve Temmuz ayında Magic V3’ü alacağını iddia etmişti. Honor 200 serisi ve Magic V Flip beklendiği gibi tanıtıldı ve şimdi Magic V3’ün gelecek ay piyasaya sürülmesi bekleniyor.

3C sertifikasına göre, FCP-AN10 model numaralı Honor telefonu, 66W hızlı şarj cihazı ile geliyor ve uydu bağlantısını destekleyecek. Ne yazık ki, sertifikasyon cihaz hakkında başka bir bilgi sunmuyor.

MagicV3, Çin pazarında Vivo X Fold 3 Pro ve yakında çıkacak olan Xiaomi Mix Fold 4 gibi rakiplerle karşılaşacak. Rakip cihazlar gibi, Magic V3’ün de Snapdragon 8 Gen 3 yonga setini içermesi bekleniyor. V3’ün diğer teknik özellikleri hakkında ise henüz detaylı bir bilgi bulunmuyor.

Geçtiğimiz Temmuz ayında piyasaya sürülen Magic V2, eleştirmenler ve kullanıcılar tarafından olağanüstü tasarımı nedeniyle övgüyle karşılandı. Bu cihaz sadece 231 gram ağırlığında ve açıldığında yalnızca 4.7 mm kalınlığında. Snapdragon 8 Gen 2 ile güçlendirilmiş olan bu katlanabilir telefon, 7.92 inçlik bir ana ekran ve 6.43 inçlik bir dış ekrana sahip, ayrıca 5.000 mAh batarya ve 66W hızlı şarj özelliği bulunuyor.

Magic V3’ün, selefinden daha büyük bir batarya ile gelmesi ve yine ince ve hafif bir profil sunması bekleniyor. Umuyoruz ki, yaklaşan raporlar V3’ün ana teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir